Marka Renault, zainspirowana rynkiem samochodów sportowych stawia na popularyzację swojej wersji RS w Polsce. Sportowe modele Renault prezentowane będą w wybranych salonach, biorących udział w Programie Renault Sport.

Mocny charakter i sportowy design Renault RS widać gołym okiem. Nie ma się więc czemu dziwić, że Polski oddział Renault utworzył program dla autoryzowanych partnerów marki, którzy zgłoszą się do programu i uzyskają tytuł Ekspert Renault Sport. Salony te będą miejscem zapewniającym profesjonalną i specjalistyczną obsługę samochodów sportowych.

W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem na rynku polskim sportowymi samochodami – w tym Renault RS – wybrane salony zapewnią wykwalifikowany zespół ekspertów do obsługi samochodów sportowych i specjalne miejsca ekspozycyjne. Nowi Klienci salonów, oznaczonych logiem Ekspert Renault Sport, będą mieli możliwość testowania modeli RS, które z reguły dostępne są jedynie na specjalne zamówienie.

Pierwszym salonem, świadczącym usługi Ekspert Renault Sport będzie salon Renault w Warszawie, znajdujący się przy ul. Puławskiej 621 B.