W trakcie rozpoczynającego się za kilka dni Salonu Samochodowego w Paryżu odbędzie się światowa premiera nowego Renault Espace. Samochód ten będzie charakteryzował się innowacyjnym wyglądem.

RENAULT ESPACE V (JFC) - PHASE 1Renault Espace ma czerpać wiele wzorców z zaprezentowanego na zeszłorocznych Targach Motoryzacyjnych w Frankfurcie konceptu. Pomimo innowacyjnego wyglądu, konstruktorzy francuskiego koncernu zapowiadają, że samochód nie pozbędzie się cech charakterystycznych dla tego modelu. Mowa tu m.in. o jasnym, przestronnym wnętrzu oraz modułowej konstrukcji. Nadwozie auta otrzymało opływowe kształty, co ma przełożyć się na niższe spalanie samochodu.

Wiemy, że nowe Renault Espace będzie produkowane w konfiguracji pięcioosobowej i siedmioosobowej. Dzięki specjalnemu packshotowi stworzonemu przez Renault mamy możliwość podziwiania samochodu w wizualizacji 3d – zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu.

Światowa premiera nowego Renault Espace odbędzie się już 2-go października, w pierwszym dniu międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Paryżu.