Na polski rynek, po siedmiu latach, wchodzi druga generacja modelu Renault Zoe. To doskonale sprzedający się samochód z napędem w pełni elektrycznym.

Wygląd nowego Zoe prezentuje dynamiczną sylwetkę z charakterystyczną linią świateł Full LED. W jego wnętrzu z kolei wzrok przyciąga ciekawie zaprojektowania deska rozdzielcza, na której wyświetlane są zegary i inne wskaźniki oraz panel środkowy z ekranem o przekątnej 9,3 cala. Komfort podróży zapewniają wygodne fotele. Co ciekawe materiały tekstylne wykorzystane do ich produkcji pochodzą w pełni z recyklingu. Dopełnieniem aranżacji modelu są wyrafinowane wykończenia.

Nowy model Renault Zoe posiada nowoczesny silnik elektryczny o mocy 100 kW i momencie obrotowym 245 Nm. Dzięki mocniejszemu akumulatorowi o pojemności 52 kWh, jego zasięg może dojść do nawet 385 km bez konieczności ładowania. Model zapewnia możliwość wyboru trybu jazdy w mieście – B-Mode. Tryb ten pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej oraz gwarantuje komfortową podróż w miejskim ruchu. Cena nowej wersji Renault Zoe będzie wynosić 124 900zł.